Indeks: T-XL5B+500/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-500/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL5B-500/5A-0.2 służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 500A do poziomu prądu wtórnego wynoszącego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 10VA. Pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i jest przeznaczone do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu lub szyny o odpowiednim przekroju. Urządzenie posiada wymiary 86x45x110mm i umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Konstrukcja zapewnia zgodność z normami EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-500/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL5B
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm