Indeks: T-XL5B-500/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 500A oraz prądzie wyjściowym 5A jest przystosowany do pracy z częstotliwością 50...60Hz. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 15VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 20VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, a jego wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-500/5A
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm