Indeks: T-XL5B+400/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-400/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 10VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Wewnętrzna średnica otworu wynosi 46mm, co pozwala na montaż na przewodach o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 86x45x110mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-400/5A-0.2
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL5B
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm