Indeks: T-XL5B-400/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL5B-400/1A umożliwia transformację prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia i wynosi 0,5 przy maksymalnie 15VA, 1 przy maksymalnie 15VA oraz 3 przy maksymalnie 20VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje średnicę wewnętrzną 46mm oraz obsługę szyn prądowych o wymiarach 41mm x 31mm lub 51mm x 12,5mm. Wymiary fizyczne modułu wynoszą 86mm x 45mm x 110mm. Urządzenie jest przeznaczone do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-400/1A
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
51mmx12,5mm
Seria producenta
XL5B
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm