Indeks: T-XL5B+250/5A-0.2S
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-250/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5B-250/5A-0.2S przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm oraz wymiary zewnętrzne 86x45x110mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością opcjonalnego montażu na szynie DIN. Temperatura robocza urządzenia mieści się w przedziale od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-250/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 2,5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm