Indeks: T-XL5B-150/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL5B-150/5A charakteryzuje się prądem wejściowym 150A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 46mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 86x45x110mm. Element przeznaczony jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-150/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm