Indeks: T-XL5B-1250/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-1250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 1,25kA/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do konwersji wysokich wartości natężenia prądu na sygnał wtórny o wartości 1A. Urządzenie obsługuje prąd wejściowy na poziomie 1,25kA i pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 dla obciążenia do 30VA, 1 dla obciążenia do 30VA oraz 3 dla obciążenia do 35VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 41x31mm lub 51x12,5mm. Całkowite wymiary obudowy to 86x45x110mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-1250/1A
Klasa dokładności
3 @max 35VA
Prąd wejściowy
1,25kA
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
51mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm