Indeks: T-XL5B-125/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL5B-125/5A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach o odpowiednim przekroju. Wymiary zewnętrzne modułu to 86x45x110mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-125/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm