Indeks: T-XL5B-120/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-120/5A
Opis
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL5B-120/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 46mm, co pozwala na montaż przewodu o określonej średnicy.
Wymiary obudowy przekładnika wynoszą 86x45x110mm. Montaż urządzenia odbywa się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępne są elementy montażowe takie jak XL-DRBRK-3 oraz XL-KIT-003.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-120/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm