Indeks: T-XL5B-100/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL5B-100/1A o prądzie wejściowym 100A oraz wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych pracujących w częstotliwościach od 50 do 60Hz. Urządzenie oferuje zmienną klasę dokładności w zależności od obciążenia: 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 1VA, 1 przy 1,5VA oraz 3 przy 2,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 41mm x 31mm lub 51mm x 12,5mm. Urządzenie może być instalowane poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynie DIN. Zakres temperatury pracy dla tego komponentu mieści się w przedziale od -20 do 45°C.
Wymiary obudowy wynoszą 86mm x 45mm x 110mm. Sprzęt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-100/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
51mmx12,5mm
Seria producenta
XL5B
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm