Indeks: T-XL5A+800/5A-0.2S
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-800/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy o przekładni 800/5A przeznaczony jest do transformacji wysokich wartości natężenia prądu na sygnał wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Zapewnia klasę dokładności 0,2S przy obciążeniu znamionowym wynoszącym maksymalnie 10VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje możliwość montażu przykręcanego lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 36mm, a gabaryty zewnętrzne to 86x45x110mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-800/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 10VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm