Indeks: T-XL5A-800/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-800/5A
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL5A-800/5A służy do przetwarzania wysokich prądów pierwotnych o natężeniu 800A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 30VA. Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do pracy w instalacjach o częstotliwości 50–60Hz.
Element wyposażono w otwór o średnicy wewnętrznej 36mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu lub szyny prądowej. Urządzenie posiada wymiary 86x45x110mm i jest przeznaczone do montażu poprzez przykręcenie, z możliwością wykorzystania opcjonalnego adaptera do montażu na szynie DIN. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-800/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,5 @max 30VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm