Indeks: T-XL5A-80/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-80/1A
Opis
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 1 (2,5VA) / 3 (3,75VA)
Przekładnik prądowy XL5A-80/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 80A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 2,5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu 3,75VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 36mm, a wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Element przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 31mm x 31mm lub 41mm x 11mm w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-80/1A
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx11mm
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm