Indeks: T-XL5A+750/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-750/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL5A-750/5A-0.2 charakteryzuje się prądem wejściowym 750A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i osiąga klasę dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 15VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 36mm, co pozwala na montaż na przewodach o określonym przekroju.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 86x45x110mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-750/5A-0.2
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,2 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm