Indeks: T-XL5A-750/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-750/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL5A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu na sygnał pomiarowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym 750A oraz oferuje klasę dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 30VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości 50...60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 36mm, co pozwala na montaż na przewodach o określonym przekroju. Urządzenie może być przykręcane bezpośrednio do podłoża lub montowane na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów montażowych. Całkowite wymiary przekładnika wynoszą 86x45x110mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-750/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 30VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm