Indeks: T-XL5A-75/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-75/5A
Opis
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL5A-75/5A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 75A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 36mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturach od -20 do 45°C. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 86x45x110mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-75/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm