Indeks: T-XL5A-75/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-75/1A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 1 (2,5VA) / 3 (3,75VA)
Przekładnik prądowy przeznaczony do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 75A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 3,75VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy z częstotliwością sieciową w zakresie 50...60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 36mm oraz umożliwia montaż na szynie DIN lub przykręcenie bezpośrednie. Wymiary fizyczne jednostki to 86x45x110mm, a dopuszczalny zakres temperatur pracy zawiera się w przedziale od -20°C do 45°C. Kompatybilność z szynami prądowymi obejmuje wymiary 31mmx31mm oraz 41mmx11mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-75/1A
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx11mm
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm