Indeks: T-XL5A-600/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL5A-600/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 30VA. Konstrukcja przekładnika umożliwia pracę w układach o częstotliwości w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną 36mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu o określonej średnicy podczas montażu. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów. Praca urządzenia jest możliwa w szerokim przedziale temperatury otoczenia od -20°C do 45°C.
Budowa przekładnika jest zgodna z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1. Wymiary fizyczne komponentu wynoszą 86 x 45 x 110mm. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN oraz akcesoria wspierające instalację.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-600/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 30VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm