Indeks: T-XL5A-600/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL5A-600/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 600A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia i wynosi 0,5 przy maksymalnie 30VA, 1 przy maksymalnie 30VA oraz 3 przy maksymalnie 35VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 36mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 31mm x 31mm lub 41mm x 11mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C, a całkowite wymiary obudowy to 86mm x 45mm x 110mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-600/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 35VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx11mm
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm