Indeks: T-XL5A-60/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-60/5A
Opis
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL5A-60/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 60A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50-60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 36mm.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada wymiary 86x45x110mm i jest przystosowane do pracy w temperaturze od -20°C do 45°C. Kompatybilność z systemami montażowymi zapewniają akcesoria oznaczone jako XL-DRBRK-3 oraz XL-KIT-003.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-60/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm