Indeks: T-XL5A-60/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-60/1A
Opis
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 i 3
Przekładnik prądowy typu XL5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 60A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 2VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż poprzez przykręcanie lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 36mm, a wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 31mmx31mm oraz 41mmx11mm w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-60/1A
Klasa dokładności
3 @max 2VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx11mm
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm