Indeks: T-XL5A+500/5A-0.2S
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-500/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 500A oraz wyjściowych 5A przeznaczony jest do przekształcania wysokich wartości natężenia prądu na sygnał pomiarowy. Urządzenie pracuje w klasie dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 5VA. Przekładnik przystosowany jest do obsługi obwodów o częstotliwości pracy w zakresie od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia charakteryzuje się średnicą wewnętrzną 36mm oraz zewnętrznymi wymiarami 86x45x110mm. Element może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry techniczne urządzenia.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-500/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm