Indeks: T-XL5A+500/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-500/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy o przekładni 500/5A przeznaczony jest do transformacji wysokich wartości prądu pierwotnego na wartość wtórną 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 15VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 36mm, co umożliwia montaż na przewodach o określonym przekroju. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 86x45x110mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C. Produkt jest przystosowany do montażu poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-500/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 15VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm