Indeks: T-XL5A-500/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 30VA. Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do pracy w obwodach o częstotliwości w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Element posiada otwór wewnętrzny o średnicy 36mm. Urządzenie może być montowane poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynie DIN. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -20°C do 45°C, a jego wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-500/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 30VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm