Indeks: T-XL5A-500/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-500/1A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego, wynosząc 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 30VA, 1 przy 30VA oraz 3 przy 35VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 36mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 31mm x 31mm lub 41mm x 11mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 86mm x 45mm x 110mm. Urządzenie jest przeznaczone do pracy w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-500/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 35VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx11mm
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm