Indeks: T-XL5A-50/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-50/1A
Opis
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 50A i prądzie wyjściowym 1A przeznaczony jest do konwersji sygnałów prądowych w układach pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz klasą 3 również przy 1,5VA. Częstotliwość pracy przetwornika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 36mm, a wymiary obudowy wynoszą 86x45x110mm. Element dostosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 31mm x 31mm oraz 41mm x 11mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-50/1A
Klasa dokładności
3 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx11mm
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm