Indeks: T-XL5A+400/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-400/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 15VA. Wewnętrzna średnica otworu wynosi 36mm, co umożliwia wygodne prowadzenie przewodu pomiarowego.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 86x45x110mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-400/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 15VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm