Indeks: T-XL5A-400/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5, 1, 3
Przekładnik prądowy XL5A-400/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego 400A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasami dokładności odpowiednio: 0,5 dla obciążenia do 15VA, 1 dla obciążenia do 20VA oraz 3 dla obciążenia do 25VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 36mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 31x31mm lub 41x11mm.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Całkowite wymiary obudowy wynoszą 86x45x110mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-400/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 25VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx11mm
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm