Indeks: T-XL5A+250/5A-0.2S
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-250/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 10VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 36mm. Wymiary fizyczne przekładnika to 86x45x110mm. Element przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcanie lub opcjonalnie na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-250/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 10VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm