Indeks: T-XL5A+250/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-250/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL5A-250/5A-0.2 przeznaczony jest do pomiaru prądu pierwotnego o wartości 250A, z przekładnią na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Wewnętrzna średnica otworu wynosi 36mm, co umożliwia montaż przewodów lub szyn o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie o wymiarach 86x45x110mm przystosowane jest do pracy w warunkach temperatury otoczenia od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymogi norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-250/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm