Indeks: T-XL5A-250/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL5A-250/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 250A do wartości wtórnej 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 7,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 36mm. Wymiary fizyczne przekładnika to 86x45x110mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-250/5A
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm