Indeks: T-XL5A-250/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL5A-250/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 250A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 7,5VA, natomiast dla obciążeń do 15VA urządzenie osiąga klasę 1 lub 3.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 36mm oraz umożliwia montaż na szynę DIN lub przykręcanie bezpośrednie. Przekładnik jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 31mm x 31mm lub 41mm x 11mm. Całkowite wymiary obudowy wynoszą 86mm x 45mm x 110mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-250/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx11mm
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm