Indeks: T-XL5A-200/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 7,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 36mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 86x45x110mm, a dopuszczalna temperatura otoczenia podczas eksploatacji mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Urządzenie jest dostosowane do montażu przykręcanego, przy czym opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-200/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm