Indeks: T-XL5A-200/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-200/1A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL5A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i oferuje różną klasę dokładności w zależności od obciążenia: 0,5 przy maksymalnie 7,5VA, 1 przy 15VA oraz 3 przy 10VA.
Konstrukcja przekładnika charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 36mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 31x31mm lub 41x11mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C, a całość zamknięta jest w obudowie o wymiarach 86x45x110mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-200/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx11mm
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm