Indeks: T-XL5A+125/5A-0.2S
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-125/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5A-125/5A-0.2S służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 36mm oraz wymiary zewnętrzne 86x45x110mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w zakresie od -20°C do 45°C. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry techniczne urządzenia.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-125/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 1,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm