Indeks: T-XL5A+100/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-100/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy o przekładni 100/5A przeznaczony jest do transformacji wysokich wartości prądu pierwotnego na wartość znamionową 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 36mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 86x45x110mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-100/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm