Indeks: T-XL5A-100/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL5A-100/1A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy maksymalnie 5VA oraz 3 przy maksymalnie 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 36mm oraz wymiary zewnętrzne 86x45x110mm. Otwór pomiarowy pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 31mm x 31mm lub 41mm x 11mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturach od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-100/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx11mm
Seria producenta
XL5A
Średnica wewnętrzna
36mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm