Indeks: T-XL4D+800/5A-0.2S
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-800/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4D-800/5A-0.2S służy do konwersji wysokich wartości prądu pierwotnego 800A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy obciążeniu znamionowym do 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm, co pozwala na prowadzenie przewodu pomiarowego o odpowiednim przekroju. Produkt jest przystosowany do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary fizyczne komponentu wynoszą 74x45x98mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-800/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 5VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm