Indeks: T-XL4D+800/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-800/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 800A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 10VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne komponentu wynoszą 74x45x98mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-800/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm