Indeks: T-XL4D+750/5A-0.2S
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-750/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4D o przełożeniu 750/5A przeznaczony jest do konwersji prądów pierwotnych na sygnał wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 41mm, przy całkowitych wymiarach zewnętrznych 74x45x98mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy wynosi od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-750/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 5VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm