Indeks: T-XL4D-750/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-750/5A
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4D-750/5A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o natężeniu 750A na sygnał wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego oferuje klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 12,5VA oraz klasę 1 przy maksymalnie 15VA.
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturach od -20°C do 45°C. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 określa standardy techniczne wykonania.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-750/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL4D
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm