Indeks: T-XL4D-750/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-750/1A
Opis
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4D-750/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 750A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 12,5VA, 1 przy maksymalnie 15VA oraz 3 przy maksymalnie 20VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 31x31mm, 41x21mm lub 51x12,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 74x45x98mm. Urządzenie można montować poprzez przykręcanie, a przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów istnieje możliwość montażu na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-750/1A
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
51mmx12,5mm
Seria producenta
XL4D
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm