Indeks: T-XL4D+500/5A-0.2S
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-500/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4D-500/5A-0.2S przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 500A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje z częstotliwością w zakresie od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 41mm. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 74x45x98mm, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-500/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL4D
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm