Indeks: T-XL4D+500/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-500/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu maksymalnym wynoszącym 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 41mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Produkt przeznaczony jest do montażu przykręcanego, przy czym możliwe jest zastosowanie opcjonalnego montażu na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-500/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm