Indeks: T-XL4D+400/5A-0.2S
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-400/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4D-400/5A-0.2S służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności 0,2S jest zachowana przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 41mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-400/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 2,5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm