Indeks: T-XL4D+400/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-400/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm, a jego wymiary zewnętrzne to 74x45x98mm. Konstrukcja pozwala na montaż poprzez przykręcanie, z możliwością opcjonalnego montażu na szynie DIN. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-400/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm