Indeks: T-XL4D+300/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-300/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4D-300/5A-0.2 służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 1,5VA. Zakres częstotliwości pracy tego modelu mieści się w przedziale od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną 41mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-300/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL4D
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm