Indeks: T-XL4D-300/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4D-300/5A jest urządzeniem zaprojektowanym do konwersji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA. Przekładnik pracuje w standardowym zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Produkt spełnia wymogi norm technicznych BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-300/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL4D
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm