Indeks: T-XL4D-250/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4D-250/5A przystosowany jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz oraz dopuszczalnej temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 41mm.
Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 5VA. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry techniczne urządzenia. Wymiary zewnętrzne obudowy to 74x45x98mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-250/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm