Indeks: T-XL4D-200/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy XL4D-200/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 41mm, co pozwala na montaż na przewodach o odpowiednim przekroju.
Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 3,75VA. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Całość zamknięta jest w obudowie o wymiarach 74x45x98mm i przystosowana do pracy w temperaturze od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-200/5A
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL4D
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm